Windows Server 2012: AdministrowanieEgzamin 70-411 MCSA MCSE

Kurs 70-640

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą administrować systemem Windows Server 2012 oraz dla osób chcących otrzymać tytuł MCSA oraz MCSE - szkolenie omawia wszystkie zagadnienia potrzebne do zdania egzaminu na 100%
Szkolenie jest nagrane na płycie DVD i zawiera 22 nagrania w rozdzielczości 1024x768 o długości 7 godzin.

Do odtworzenia wystarczy przeglądarka z obsługą Flash.


Zdanie 70-411 stanowi najszybszą drogę do zdobycia prestiżowego certyfikatu Microsoft Certified IT Professional.

MCITP


Certyfikaty MCSA oraz MCSE to certyfikaty z najwyższej półki ścieżki certyfikacyjnej Microsoftu potwierdzające biegłe opanowanie umiejętności z zakresu implementacji i obsługi rozwiązań i technologii firmy Microsoft. Ci, którzy uzyskali taki certyfikat są postrzegani jako eksperci i są poszukiwani w każdej dziedzinie przemysłu na całym świecie. Opanowanie materiału tego szkolenia da Ci wiele korzyści i pomoże w znalezieniu pracy w najlepiej opłacanych zawodach w całym sektorze IT – Administrator sieci, wdrożeniowiec, inżynier systemów.

Więcej informacji o certyfikacjach Microsoft znajdziesz na stronach
Microsoft Polska: kliknij tutaj
oraz na witrynach Microsoft Learning: kliknij tutaj

Tematy są skutecznie omawiane w wysokiej rozdzielczości filmach pokazujących pracę ze środowiskiem Windows Server 2012 wraz z narracją. Wszystkie zagadnienia są omówione, wyszczególnione na diagramie będącym mapą tematu, oraz prace, o których mowa w szkoleniu są nagrane na prawdziwym, podłączonym do sieci serwerze.


Do każdego szkolenia dołączony jest imienny certyfikat ukończenia kursu z datą, nazwą firmy, pieczątką firmową i odręcznym podpisem.

Po przesłuchaniu tego szkolenia będziesz potrafił:

Wdrażaj systemy Windows z obrazów, zarządzaj zdalną instalacją i aktualizacją
Poznasz Windows Deployment Services, nauczysz się wdrażać systemy Windows (klienci i serwery) automatycznie i przez sieć, z predefiniowanymi ustawieniami. Stworzysz własne obrazy systemów dla różnych architektur z dodatkowym oprogramowaniem, sterownikami i ustawieniami.

Zobacz, jak za pomocą WSUS zarządzać aktualizacjami komputerów w sieci z centralnego punktu. Określ, jakie łatki będą instalowane dla konkretnych maszyn, przeglądaj raporty, wysyłaj powiadomienia i wymuszaj implementację zabezpieczeń.

Monitoruj serwery, klientów i sieć
Naucz się skutecznie monitorować stan serwera, jego dzienniki, niezawodność, wydajność, stabilność, pracę w sieci. Analizuj i automatycznie zbieraj dowolne informacje za pomocą Data Collector Sets. Konfiguruj alarmy wydajności i powiadomienia. Monitoruj cały system - od CPU poprzez pamięć po błędy zapisu, przestoje, kolejki, czy ilość odpowiedzi dowolnego protokołu.

Postaw rozproszony system plików, zarządzaj zdalnymi przydziałami i szyfruj dane
Postaw DFS ujednolicający dowolne zasoby w Twojej sieci. Użytkownicy w przezroczysty sposób, z jednego miejsca zyskają dostęp do dowolnych zasobów rozproszonych nawet na wielu oddalonych od siebie serwerów. Wszystko zarządzane przez Ciebie z jednego, centralnego punktu.

Zobacz, jak zarządzać przydziałami dla użytkowników, szyfrować dane, zarządzać kluczem, eksportować go, importować, stosować certyfikaty i wdrażać BitLocker.

Konfiguruj zaawansowane zasady audytu
Monitoruj na poziomie zaawansowanym dostęp do ważnych danych i newralgicznych ustawien i obszarów systemu. Monitoruj zdarzenia sukcesu i niepowodzenia. Dokładnie wykryj, kto i kiedy usiłował zmienić konfigurację systemu, kont, zabezpieczeń czy uzyskać dostęp do zastrzeżonych danych.

Wdrażaj serwer DNS, konfiguruj strefy i rekordy
Poznaj architekturę i działanie serwera DNS w Windows Server 2012. Postaw dobrze skonfigurowany serwer, wdróż zasady aktualizacji - zabezpieczone, ręczne. Skonfiguruj strefy DNS, postaw serwer główny, pomocniczy i pamięci podręcznej. Zarządzaj transferami stref, poznaj rekordy DNS, zobacz, jaka jest architektura całego systemu nazw i sam dokonaj zmian wprowadzając nowe wpisy.

Zarządzaj połączeniami VPN, Routingiem i DirectAccess
Skonfiguruj połączenie VPN - na serwerze i na kliencie. Zamień swój serwer w zaawansowany router oraz skonfiguruj połączenie Direct Access - bezpieczną i niezawodną metodę połączenia między serwerem a klientem.

Postaw Network Policy Server, Network Access Protection, RADIUS i decyduj, kto ma dostęp do Twojej sieci na podstawie poziomu bezpieczeństwa
Stwórz zasady zabraniające dostępu do Twojej sieci konkretnym maszynom z określoną konfiguracją, z podanej lokalizacji oraz np. bez konkretnych łatek, bez oprogramowania antywirusowego czy ze starym systemem. Dla nieprzepuszczonych systemów stwórz sieć odizolowaną i strefę naprawczą, z której mogą pobrać aktualizacje, niezbędną konfigurację czy oprogramowanie. Skonfiguruj wymogi, skanowanie zdrowia, filtry, adresowanie, konfigurowanie kont i ustawień. Zarządzaj metodami uwierzytelniania w systemie, dostępem i kontami usług.

Konfiguruj zaawansowane opcje kontrolerów domen
Postaw kontroler tylko do odczytu, sklonuj cały kontroler domeny, zarządzaj usługą Active Directory i przeność ją na inny dysk czy serwer. Poznaj i konfiguruj role Operations Masters i przenoś je na inne kontrolery.

Zarządzaj Active Directory
Poznaj od wewnątrz składniki Active Directory, wykonywanie kopii zapasowej, przywracanie autorytatywne i nieautorytatywne, tworzenie i podgląd Snapshots Twojego Active Directory, optymalizacja bazy danych, zarządzanie offline, czyszczenie metadanych.

Konfiguruj zasady GPO konta i komputera. Zdalnie wdrażaj oprogramowanie, dane, ustawienia i aktualizacje.
Poznaj działanie zasad GPO i zarządzaj nimi w swojej usłudze katalogowej. Poznaj zaawansowane ustawienia kont, haseł, historii, blokowania konta, filtrowanie WMI, zachowanie serwera wobec kont. Zobacz, jak w kilku kliknięciach zainstalować oprogramowanie na setkach maszyn na różne sposoby. Skonfiguruj magazyny zdalne, przekierowanie dokumentów i danych użytkowników, szablony administracyjne i automatycznie usuwaj dane i oprogramowanie z komputerów klienckich.

Wykonuj kopie ustawień, przenoś je między domenami, konfiguruj zachowania systemów klienckich, pulpit, menu start, przeglądarki, ustawienia wyglądu, sieci i napędów.

Wdrażaj ustawienia odrębne dla różnych maszyn - szybkich (wg CPU czy pamięci), stacjonarnych, przenośnych, posiadających określony system, soft czy konfigurację.Cena: 207zł
Zamawiam
Kupuję przez Allegro