Windows Server 2008: Konfiguracja Active DirectoryEgzamin 70-640 MCTS MCITP

Kurs 70-640

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą administrować serwerem Windows Server 2008 oraz dla osób chcących otrzymać tytuł MCITP oraz MCTS - szkolenie omawia wszystkie zagadnienia potrzebne do zdania egzaminu na 100%


Szkolenie jest nagrane na płycie DVD i zawiera 47 nagrań w rozdzielczości 1024x768 o długości ponad 17 godzin.

Do odtworzenia wystarczy przeglądarka z obsługą Flash.


Już samo zaliczenie 70-640 daje Ci tytuł Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS)

MCTS


Certyfikaty MCTS oraz MCITP to certyfikaty z najwyższej półki ścieżki certyfikacyjnej Microsoftu potwierdzające biegłe opanowanie umiejętności z zakresu implementacji i obsługi rozwiązań i technologii firmy Microsoft. Ci, którzy uzyskali taki certyfikat są postrzegani jako eksperci i są poszukiwani w każdej dziedzinie przemysłu na całym świecie. Opanowanie materiału tego szkolenia da Ci wiele korzyści i pomoże w znalezieniu pracy w najlepiej opłacanych zawodach w całym sektorze IT – Administrator sieci, wdrożeniowiec, inżynier systemów.

Więcej informacji o certyfikacjach Microsoft znajdziesz na stronach
Microsoft Polska: kliknij tutaj
oraz na witrynach Microsoft Learning: kliknij tutaj

Tematy są skutecznie omawiane w wysokiej rozdzielczości filmach pokazujących pracę ze środowiskiem Windows Server 2008 wraz z narracją. Wszystkie zagadnienia są omówione, wyszczególnione na diagramie będącym mapą tematu, oraz prace, o których mowa w szkoleniu są nagrane na prawdziwym, podłączonym do sieci systemie Windows Server 2008.


Do każdego szkolenia dołączony jest imienny certyfikat ukończenia kursu z datą, nazwą firmy, pieczątką firmową i odręcznym podpisem.


Certyfikat 70-640Po przesłuchaniu tego szkolenia będziesz potrafił:

Implementować usługę Active Directory
- Instalować Active Directory Domain Services
- Stawiać Windows Server 2008 w wersji SERVER CORE i uruchomić na nim usługę Active Directory Domain Services

Administrować i zarządzać obiektami Active Directory Domain Services
 - Poznasz narzędzia zarządzania Active Directory.  Te działające w trybie graficznym lokalnie, działające zdalnie, działające w trybie tekstowym, umożliwiające automatyzację i pisanie skryptów, zastosowania, skrypty, konsole predefiniowane i wiele, wiele więcej.
- Zapoznasz się z obiektami komputerów, użytkowników, grup, oraz dowiesz się, jak nimi zarządzać, tworzyć i jak je szybko identyfikować i wyszukiwać w katalogu.
- Zobaczysz, jak zarządzać zabezpieczeniami obiektów w Active Directory i dowiesz się, jak można delegować konkretne zadania administracyjne w Active Directory.
- Poznasz różne narzędzia zarządzające Twoimi użytkownikami w Active Directory. 
- Poznasz typy i zakresy grup, nauczysz się wykorzystywać ich własności, konwertować je i zarządzać nimi w Active Directory.
- Lepiej poznasz konta komputerów. Dowiesz się, co je charakteryzuje, jak nimi zarządzać i jak odpowiednio wykorzystać ich właściwości.

Administrować zasadami zabezpieczeń Active Directory Domain Services
 - Dowiesz się, jak zarządzać zabezpieczeniami Active Directory, jak je tworzyć, definiować i przypisywać do konkretnych segmentów sieci zarówno z punktu widzenia podziału logicznego, jak i tego fizycznego.

Zarządzać uwierzytelnianiem Active Directory Domain Services w Windows Server 2008
 - Poznasz mechanizmy rządzące uwierzytelnianiem w Windows Server 2008, dowiesz się, jak wdrażać kontrolery domeny tylko do odczytu, jak rozplanować i zarządzać swoją strukturą Active Directory w sieci wewnętrznej i obwodowej.

  Implementować współpracujący z Active Directory serwer DNS
- Dowiesz się wszystkiego o integracji Twoich serwerów DNS z usługą Active Directory Domain Services

 Zarządzać kontrolerami domeny Windows Server 2008
 - Dowiesz się wszystkiego o kontrolerach domeny, ich rodzajach, współpracy i zarządzania nimi. Dowiesz się, czym są wzorce operacji, nauczysz się kontrolować replikację, a nawet zarządzać technologią, którą ona wykorzystuje do transmisji danych w katalogu.

  Zarządzać i definiować strukturę Twojej sieci w Active Directory Domain Services
 - Nauczysz się definiować lokacje wprowadzając fizyczną strukturę do świata Active Directory Domain Services. Nauczysz swoje Active Directory, gdzie znajdują się najbliższe serwery usług i pomożesz podjąć decyzję w wyborze najlepszego DC dla swoich klientów.- Dowiesz się, jak rozmieszczać w sieci serwery wykazu globalnego i jak monitorować stan Twojego Active Directory Domain Services.

Definiować i zarządzać współpracą między lasami i domenami w Active Directory Domain Services
 - Wprowadzisz bezpieczną i w pełni zarządzalną współpracę opratą na relacjach zaufania nie tylko między domenami, ale także między lasami Active Directory.

Wykonywać konserwację serwera, katalogu i wykonywać kopię zapasową Active Directory Domain Services w Windows Server 2008

 Implementować usługę Lightweight Directory Service w Active Directory Domain Services
- Nauczysz się implementować AD LDS umożliwiający zdalny dostęp do katalogu Active Directory za pomocą połączeń szyfrowanych.

  Implementować urzędy certyfikacji w Twojej sieci w Active Directory Domain Services
 - Postawisz Serwer Certyfikatów w swojej sieci. Skonfigurujesz go, aby automatycznie wydawał określone certyfikaty zabezpieczeń, oraz nauczysz się wydawać je ręcznie.

 Implementować usługę Rights Management Services w Twojej sieci w Active Directory Domain Services - Dowiesz się, czym są i jak wdrażać usługi AD RMS. Nauczysz się zarządzać zabezpieczeniami treści firmowych i zintegrujesz tą usługę z Twoim urzędem certyfikatów.

Implementować usługę Federation Services w Twojej sieci w Active Directory
 - Dowiesz się, jak implementować i administrować Active Directory Federation Services


Cena: 207zł
Zamawiam
Kupuję przez Allegro