Windows Server 2008: Konfigurowanie infrastruktury aplikacji


Egzamin 70-643 MCTS MCITP

Kurs 70-640

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą administrować serwerem Windows Server 2008 oraz dla osób chcących otrzymać tytuł MCITP oraz MCTS - szkolenie omawia wszystkie zagadnienia potrzebne do zdania egzaminu na 100%


Szkolenie jest nagrane na płycie DVD i zawiera 19 nagrań w rozdzielczości 1024x768 o długości ponad 7 godzin.

Do odtworzenia wystarczy przeglądarka z obsługą Flash.


Już samo zaliczenie 70-643 daje Ci tytuł Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS)

MCTS


Certyfikaty MCTS oraz MCITP to certyfikaty z najwyższej półki ścieżki certyfikacyjnej Microsoftu potwierdzające biegłe opanowanie umiejętności z zakresu implementacji i obsługi rozwiązań i technologii firmy Microsoft. Ci, którzy uzyskali taki certyfikat są postrzegani jako eksperci i są poszukiwani w każdej dziedzinie przemysłu na całym świecie. Opanowanie materiału tego szkolenia da Ci wiele korzyści i pomoże w znalezieniu pracy w najlepiej opłacanych zawodach w całym sektorze IT – Administrator sieci, wdrożeniowiec, inżynier systemów.

Więcej informacji o certyfikacjach Microsoft znajdziesz na stronach
Microsoft Polska: kliknij tutaj
oraz na witrynach Microsoft Learning: kliknij tutaj

Tematy są skutecznie omawiane w wysokiej rozdzielczości filmach pokazujących pracę ze środowiskiem Windows Server 2008 wraz z narracją. Wszystkie zagadnienia są omówione, wyszczególnione na diagramie będącym mapą tematu, oraz prace, o których mowa w szkoleniu są nagrane na prawdziwym, podłączonym do sieci systemie Windows Server 2008.


Do każdego szkolenia dołączony jest imienny certyfikat ukończenia kursu z datą, nazwą firmy, pieczątką firmową i odręcznym podpisem.

Po przesłuchaniu tego szkolenia będziesz potrafił:


Wdrażać systemy Windows
Poznasz Windows Deployment Services, nauczysz się automatyzować instalowanie i implementację środowiska Windows. Poznasz wirtualizację, maszyny wirtualne, wirtualne sieci i wdrażanie wirtualnych terminali. Nauczysz się implementować zautomatyzowaną infrastrukturę aktywacji Windows.

Klastry Network Load Balancing, RAID, Pamięć masowa
Poznasz metody wdrażania Raid w Windows Server, nauczysz się zarządzać pamięcią systemu i poznasz Klastry - ich konfigurację i wdrażanie.

Połączenia zdalne, usługi terminalowe, konfigurowanie dostępu i uwierzytelniania
Nauczysz się wdrażać i administrować serwem terminali oraz bezpiecznym dostępem zdalnym do Twojego serwera. Poznasz aplikacje bramy dostępu, mechanizmy zabezpieczeń i konfiguracji zdalnego uwierzytelniania i autoryzacji. Nauczysz się implementować zdalne aplikacje oraz zarządzać serwerem terminali. 

Konfiguracja IIS 6/7, zarządzanie, wdrażanie i zaawansowana konfiguracja serwera WWW, FTP, SMTP i serwera aplikacji.

Zabezpieczanie serwera IIS, kontrola dostępu, dzienniki, administracja zdalna

Implementacja i konfiguracja Windows SharePoint Services

Wdrażanie Windows Media Services. Zarządzanie i udostępnianie strumienia audio i wideo oraz zasobów multimedialnych


Cena: 207zł
Zamawiam
Kupuję przez Allegro