Windows Server 2008 PRO: Administrowanie Windows Server
Egzamin PRO:70-646 MCTS MCITP

Kurs 70-640

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą administrować serwerem Windows Server 2008 oraz dla osób chcących otrzymać tytuł MCITP oraz MCTS - szkolenie omawia wszystkie zagadnienia potrzebne do zdania egzaminu na 100%


Szkolenie jest nagrane na płycie DVD i zawiera 25 nagrań w rozdzielczości 1024x768 o długości ponad 8 godzin.

Do odtworzenia wystarczy przeglądarka z obsługą Flash.


Zdanie 70-646 stanowi najszybszą drogę do zdobycia prestiżowego certyfikatu Microsoft Certified IT Professional.

MCITP


Certyfikaty MCTS oraz MCITP to certyfikaty z najwyższej półki ścieżki certyfikacyjnej Microsoftu potwierdzające biegłe opanowanie umiejętności z zakresu implementacji i obsługi rozwiązań i technologii firmy Microsoft. Ci, którzy uzyskali taki certyfikat są postrzegani jako eksperci i są poszukiwani w każdej dziedzinie przemysłu na całym świecie. Opanowanie materiału tego szkolenia da Ci wiele korzyści i pomoże w znalezieniu pracy w najlepiej opłacanych zawodach w całym sektorze IT – Administrator sieci, wdrożeniowiec, inżynier systemów.

Więcej informacji o certyfikacjach Microsoft znajdziesz na stronach
Microsoft Polska: kliknij tutaj
oraz na witrynach Microsoft Learning: kliknij tutaj

Tematy są skutecznie omawiane w wysokiej rozdzielczości filmach pokazujących pracę ze środowiskiem Windows Server 2008 wraz z narracją. Wszystkie zagadnienia są omówione, wyszczególnione na diagramie będącym mapą tematu, oraz prace, o których mowa w szkoleniu są nagrane na prawdziwym, podłączonym do sieci systemie Windows Server 2008.


Do każdego szkolenia dołączony jest imienny certyfikat ukończenia kursu z datą, nazwą firmy, pieczątką firmową i odręcznym podpisem.

Po przesłuchaniu tego szkolenia będziesz potrafił:

Wdrażać systemy Windows
Nauczysz się automatyzować instalację systemów Windows, wdrażać szyfrowanie BitLocker, poznasz zasady uaktualniania systemu. Dowiesz się, jak zdalnie wdrażać systemy Windows, nauczysz się konfigurować Windows Deployment Services. Poznasz różne strategie wdrażania systemu i jego rodzaje takie jak automatyczne, multiemisyjne czy po prostu zaplanowane.


Konfiguracja sieci IPv6 oraz zapewnianie kompatybilności z IPv4
Dowiesz się, jak skutecznie wdrożyć IPv6 w Twojej sieci nawet, jeśli niektóre jej obszary nadal będą musiały działać na IPv4. Zobaczysz, jakie są metody wdrażania IPv6 w kompletnych sieciach IPv4 i odwrotnie - stosować IPv4 w sieciach IPv6. Nauczysz się konfigurować ustawienia sieci IPv6 oraz jej usługi takie jak DHCPv6 i nowe oprogramowanie sieciowe. Poznasz nowe, zaawansowane funkcje serwera DNS i nauczysz się go szybko i skutecznie wdrażać i konfigurować.


Active Directory Directory Services i zasady GPO
Poznasz metody wdrażania i konfiuracji Active Directory. Naczusz się konfigurować jego zaawansowane ustawienia i stosować alternatywne scenariusze. Nauczysz się skutecznie stosować zasady zaufania między domenami czy lasami domen, oraz dowiesz się, jak dobrze zaprojektować swoją architekturę plików zasad, oraz jak nimi zarządzać.

Instalacja i konfiguracja serwera aplikacji. Wdrażanie aplikacji w sieci.
Nauczysz się wdrażać serwer aplikacji. Dowiesz się, jak zapewnić maksymalną dostępność aplikacji i skonfigurować ją dla potrzeb sieci. Poznasz rolę serwera aplikacji i nauczysz się ją odpowiednio konfigurować. Nauczysz się wdrażać aplikacje za pomocą oprogramowania takiego jak System Center Essentials czy System Center Configuration Manager.

Połączenia zdalne, usługi terminalowe i wirtualizacja.
Postawisz serwer połączeń zdalnych. Dowiesz się, jak udostępniać zasoby swojego serwera w sieci lokalnej i w Internecie. Będziesz potrafił udostępniać użytkownikom możliwość zdalnego logowania się na swoich kontach i zezwalać im na zdalne uruchamianie dokumentów czy aplikacji przez wirtualizację zasobów wraz z RemoteApp. Dowiesz się, jak działa wirtualizacja Hyper-V i jakie niesie ze sobą korzyści i udogodnienia, oraz jak z nich skorzystać.

Instalacja i administrowanie serwerami plików i wydruku.
Zobaczysz, jak postawić bezpieczny i dobrze zarządzany serwer plików i wydruku. Nauczysz się go odpowiednio konfigurować i skutecznie wdrażać zaawansowane funkcje zwiększające dostępność Twojego serwera, oraz jego odporność na uszkodzenia. Poznasz szczegóły wdrażania rozproszonego systemu plików oraz konfigurację trybu offline czy indeksowania.

Zarządzanie i monitorowanie serwera.
Poznasz efektywne metody zarządzania Twoim serwerem zdalnie i lokalnie. Dowiesz się, jak łatwo i sprawnie delegować konkretne zadania administracyjne innym użytkownikom. Poznasz narzędzia monitorowania wydajności i niezawodności Twojego serwera.  Przyjrzysz się dziennikom zdarzeń i ich rodzajom.

Zabezpieczanie i uaktualnianie serwera i systemów w sieci.
Poznasz metody szyfrowania i zabezpieczania danych Twojego serwera. Dowiesz się, jak korzystać z zaawansowanych ustawień Twojej zapory i jak monitorować aktualny stan zabezpieczeń systemu. Nauczysz się wdrażać i konfigurować serwer aktualizacji WSUS, a tym samym zarządzać instalowanymi w sieci aktualizacjami systemów, monitorować je i dystrybuować z centralnego punktu w sieci lokalnej.

Konfiguracja dostępu zdalnego i jego zabezpieczeń.
Nauczysz się konfigurować i zarządzać serwerem i połączeniami VPN w systemie. Dowiesz się, jak udostępnić zasoby serwera na potrzeby połączeń sieci prywatnej oraz jak ją monitorować i odpowiednio zabezpieczać i izolować. Poznasz narzędzia monitorujące stan zabezpieczeń klientów łączących się z Twoją siecią i serwerem.

Wdrażanie serwera certyfikatów
Nauczysz się instalować i konfigurować usługi certyfikatów zabezpieczających dostęp i same dane w sieci. Dowiesz się, jak rejestrować certyfikaty, odwoływać i konfigurować rejestrowanie online.

Sieci pamięci masowej
Nauczysz się konfigurować swój serwer pod kątem współpracy z sieciami pamięci masowej. Dowiesz się, jak zarządzać swoim magazynem oraz dodawać do niego nowe elementy. Poznasz dyski wirtualne i ich zastosowanie.

Klastry i równoważenie obciążenia
Nauczysz się łączyć serwery w całe klastry i zarządzać nimi. Poznasz metody i usługi równoważenia obciążenia między serwerami klastra dla konkretnych usług zarówno za pomocą specjalistycznego oprogramowania, jak i prostej karuzeli DNS.

Kopie zapasowe serwera
Dowiesz się, jakie są rodzaje kopii zapasowych, jak je efektywnie wykonywać i konfigurować. Poznasz różne rodzaje kopii i metody ich podglądu i odzyskiwania po awarii systemu. Dowiesz się, jak odzyskiwać konkretne aplikacji i usługi, dowiesz się, jak zdalnie zapisywać pliki kopii oraz poznasz oprogramowanie wiersza poleceń.


Cena: 207zł
Zamawiam
Kupuję przez Allegro