Exchange Server 2010: KonfigurowanieEgzamin 70-662 MCSA MCSM

Kurs 70-640

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą administrować systemem Exchange 2010 oraz dla osób chcących otrzymać tytuł MCSA oraz MCSM - szkolenie omawia niemal wszystkie zagadnienia potrzebne do zdania egzaminu.
Szkolenie jest nagrane na płycie DVD i zawiera 28 nagrań w rozdzielczości 1024x768 o długości prawie 7 godzin.

Do odtworzenia wystarczy przeglądarka z obsługą Flash.


Zdanie 70-662 stanowi najszybszą drogę do zdobycia prestiżowego certyfikatu Microsoft Certified IT Professional.

MCITP


Certyfikaty MCSA oraz MCSE to certyfikaty z najwyższej półki ścieżki certyfikacyjnej Microsoftu potwierdzające biegłe opanowanie umiejętności z zakresu implementacji i obsługi rozwiązań i technologii firmy Microsoft. Ci, którzy uzyskali taki certyfikat są postrzegani jako eksperci i są poszukiwani w każdej dziedzinie przemysłu na całym świecie. Opanowanie materiału tego szkolenia da Ci wiele korzyści i pomoże w znalezieniu pracy w najlepiej opłacanych zawodach w całym sektorze IT – Administrator sieci, wdrożeniowiec, inżynier systemów.

Więcej informacji o certyfikacjach Microsoft znajdziesz na stronach
Microsoft Polska: kliknij tutaj
oraz na witrynach Microsoft Learning: kliknij tutaj

Tematy są skutecznie omawiane w wysokiej rozdzielczości filmach pokazujących pracę ze środowiskiem Exchange 2010 wraz z narracją. Wszystkie zagadnienia są omówione, wyszczególnione na diagramie będącym mapą tematu, oraz prace, o których mowa w szkoleniu są nagrane na prawdziwym, podłączonym do sieci serwerze.


Do każdego szkolenia dołączony jest imienny certyfikat ukończenia kursu z datą, nazwą firmy, pieczątką firmową i odręcznym podpisem.

Po przesłuchaniu tego szkolenia będziesz potrafił:

Wdrażać Exchange Server 2010
Poznasz wymagania i wytyczne dla najlepszego wdrożenia serwera poczty Exchange 2010. Zobacz, jak przygotować środowisko i jak odpowiednio zainstalować całą strukturę sieciową - od Active Directory po Exchange 2010 w tym jego serwery poczty, transportowe, dostępowe i brzegowe.

Tworzyć i zarządzać skrzynkami mailowymi i bazami danych
Utworzysz nowe bazy danych i je skonfigurujesz. Ustawisz limity, ograniczenia i zachowanie się serwera poczty jeszcze na ich poziomie. Zobaczysz, jak przydzielać skrzynki do konkretnych baz i jakie są najlepsze strategie ich utrzymywania. Poznasz technologię grupowania serwerów dodającą odporność na uszkodzenia poprzez automatyczną synchronizację baz danych między serwerami Exchange 2010. Dowiesz się, jak montować bazy, kopiować je i zawieszać. Poznaj również strukturę pocztowej bazy danych - jej pliki i dzienniki.
Twórz konta pocztowe dla użytkowników ze swojego lasu Active Directory, jak i zdalnego. Wdrażaj również konta pocztowe dla użytkowników nie posiadających konta i praw w Twojej sieci. Szybko twórz nowe skrzynki pocztowe dla wielu użytkowników oraz grup użytkowników - dystrybucyjnych, a nawet zabezpieczeń. Naucz się tworzyć i wdrażać konta pocztowe dla dynamicznych grup dystrybucyjnych. Twórz predefiniowane i dostępne od razu listy adresowe i własną strukturę folderów dla użytkowników. Wdrażaj różne rodzaje skrzynek pocztowych - skrzynki dla użytkownika, łączone, współdzielone oraz skrzynki pomieszczenia czy sprzętu pomagające w zarządzaniu zasobem, rozsyłaniu informacji zainteresowanym oraz nawet umożliwiające współdzieloną rezerwację przy użyciu kalendarza!
Konfiguruj zachowanie się serwera wobec konkretnych załączników, wielkości wiadomości i ich zawartości. Zobacz, jak wdrażać zasady adresu e-mail automatycznie konfigurujące alias pocztowy dla użytkownika na podstawie ujednoliconego schematu.
i wiele, wiele więcej!

Konfigurować dostęp i uwierzytelnianie
Skonfiguruj zabezpieczenie transmisji, certyfikaty, poziom szyfrowania, obsługiwane protokoły tak jak IMAP4, czy POP3. Skonfiguruj osobne zasady dostępu dla różnych obszarów serwera, a nawet dla konkretnych skrzynek pocztowych.

Wdróż i skonfiguruj filtry wiadomości, antyspamowe i antywirusowe
Poznaj konfigurację filtrów dostępu - dla konkretnych adresów, z konkretnych domen czy zakresów adresów sieciowych. Naucz swój serwer odrzucać wiadomości z określoną zawartością.

Skonfiguruj dostęp zdalny przez WWW i z urządzeń mobilnych
Wdrażaj Outlook Web Access, Outlook Anywhere i zdalny dostęp za pomocą ActiveSync dla swoich użytkowników! Określaj zachowanie się tych programów, zasady otwierania i pobierania zawartości, uprawnienia, ograniczenia i limity. Wprowadź autokonfigurację klienckiego Outlook'a. Otwórz swój serwer również na dostęp z innych klientów poczty i różne protokoły zgodne ze wszystkimi systemami. Poznaj interfejs zdalnego panelu administracyjnego.

Konfiguruj zasady transmisji danych i transport wiadomości
Twórz własne zasady transmisji danych, twórz i konfiguruj połączenia między serwerami, zarządzaj transmitowaną zawartością, jej właściwościami i zabezpieczeniami. Kieruj ruch pocztowy w swojej sieci według własnych preferencji.

Instaluj i konfiguruj serwery transportowe
Dodawaj nowe domeny transmisji, konfiguruj zachowanie się serwerów transportowych wobec swojej sieci i wdrażaj serwery brzegowe, aby wysyłać i odbierać pocztę do i z Internetu. Zainstaluj zabezpiecz swój serwer brzegowy, skonfiguruj jego subskrypcję z wybranymi serwerami poczty w swojej sieci i skonfiguruj specjalne zasady transmisji, na jakich on się opiera.

Monitoruj swój serwer i wdrażaj optymalne rozwiązania
Poznaj systemy monitorujące przepływ wiadomości. Podejrzyj i zarządzaj kolejką wiadomości, postępu przetwarzania wiadomości i wiadomości odrzuconych. Twórz statystykę transmisji, zapisuj informacje o wydajności i błędach swojego serwera poczty. Poznaj oprogramowanie monitorujące i diagnostyczne pomagające w optymalizacji wydajności przetwarzania wiadomości. Wdrażaj rejestrowanie zdarzeń i przechowuj dzienniki określonych aktywności serwera. Wdrażaj systemy tworzące statystyki działania twojego serwera.

Wdróż i wykonuj kopię zapasową serwera
Zobaczysz, jak szybko możesz wprowadzić i skonfigurować wykonywaną zgodnie z harmonogramem kopię zapasową Exchange Server 2010 lub całego serwera. Przywracaj z kopii zapasowych określone bazy danych, całego Exchange 2010, a nawet zobacz, jak przywrócić do poprzedniego stanu serwer poczty, który stracił wszystkie dane.Cena: 207zł
Zamawiam
Kupuję przez Allegro