Windows 7: Konfigurowanie


Egzamin 70-680 MCTS MCITP

Kurs 70-640

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą administrować systemem Windows 7 oraz dla osób chcących otrzymać tytuł MCITP oraz MCTS - szkolenie omawia wszystkie zagadnienia potrzebne do zdania egzaminu na 100%
Szkolenie jest nagrane na płycie DVD i zawiera 34 nagrania w rozdzielczości 1024x768 o długości ponad 12 godzin.

Do odtworzenia wystarczy przeglądarka z obsługą Flash.


Zdanie 70-680 stanowi najszybszą drogę do zdobycia prestiżowego certyfikatu Microsoft Certified IT Professional.

MCITP


Certyfikaty MCTS oraz MCITP to certyfikaty z najwyższej półki ścieżki certyfikacyjnej Microsoftu potwierdzające biegłe opanowanie umiejętności z zakresu implementacji i obsługi rozwiązań i technologii firmy Microsoft. Ci, którzy uzyskali taki certyfikat są postrzegani jako eksperci i są poszukiwani w każdej dziedzinie przemysłu na całym świecie. Opanowanie materiału tego szkolenia da Ci wiele korzyści i pomoże w znalezieniu pracy w najlepiej opłacanych zawodach w całym sektorze IT – Administrator sieci, wdrożeniowiec, inżynier systemów.

Więcej informacji o certyfikacjach Microsoft znajdziesz na stronach
Microsoft Polska: kliknij tutaj
oraz na witrynach Microsoft Learning: kliknij tutaj

Tematy są skutecznie omawiane w wysokiej rozdzielczości filmach pokazujących pracę ze środowiskiem Windows 7 wraz z narracją. Wszystkie zagadnienia są omówione, wyszczególnione na diagramie będącym mapą tematu, oraz prace, o których mowa w szkoleniu są nagrane na prawdziwym, podłączonym do sieci systemie Windows 7.


Do każdego szkolenia dołączony jest imienny certyfikat ukończenia kursu z datą, nazwą firmy, pieczątką firmową i odręcznym podpisem.

Po przesłuchaniu tego szkolenia będziesz potrafił:

Instalować system Windows (DVD, VHD, LAN, WDS, WDT, SCMM, własne obrazy)
Poznasz edycje i wymagania systemu, dowiesz się, jak instalować system z płyty, z lokalizacji sieciowej, z wirtualnego dysku twardego. Nauczysz się przekształcać pracuje systemy na własne, zmodyfikowane obrazy systemu, montować je, testować i modyfikować w nich ustawienia, sterowniki i dane zanim jeszcze zostaną wdrożone. Nauczysz się aktualizować system do nowszej wersji oraz eksportować profil użytkownika do zewnętrznej lokalizacji i do innego komputera za pomocą Windows Easy Transfer i User State Migration Tool.


Zarządzać sprzętem i oprogramowaniem systemu Windows 7
Dowiesz się, jak skutecznie zarządzać zainstalowanym w systemie sprzętem i sterownikami. Poznasz graficzne i działające w linii komend narzędzia konserwacji, zarządzania dyskami i woluminami systemu. Dowiesz się, czym są dyski dynamiczne i jaka maja przewagę nad dyskami podstawowymi. Nauczysz się tworzyć, dzielić, zmieniać rozmiar partycji i woluminów. Poznasz szczegóły działania i utworzysz woluminy RAID-0, RAID-1 i RAID-5 na każdym komputerze. Z łatwością utworzysz skrypty wykonujące prace administracyjne. Dowiesz się, jak działają narzędzia kompatybilności systemu Windows 7 i jak zarządzać aplikacjami uruchamianymi na Twoim systemie zarówno zdalnie, jak i lokalnie za pomocą AppLocker.


Konfigurować i zabezpieczać sieci przewodowe i bezprzewodowe IPv4 i IPv6.
Poznasz nowy Firewall. Cały.

Nauczysz się konfigurować swój Windows 7 do pracy w sieci jako klient i serwer. Skonfigurujesz łączność IPv4 i IPv6, połączenie bezprzewodowe, zabezpieczysz transmisje i dostęp do danych. Dowiesz się nawet, jak szybko skonfigurować siec ad-hoc celem wymiany danych między wieloma klientami bezprzewodowymi. Poznasz zasady działania nowego Windows Firewall i nauczysz się go konfigurować. Poznasz nowe, zaawansowane opcje konfiguracyjne programu Windows Firewall with Advanced Security. Dowiesz się, jak odpowiednio kierować ruchem w ramach Twojego komputera i całej sieci. Nauczysz się konfigurować zasady zabezpieczeń kontrolujące połączenie na podstawie poświadczeń użytkownika, portu, oprogramowania, prawa dostępu czy certyfikatu zabezpieczeń. Dowiesz się, jak tworzyć własne, niestandardowe zasady zabezpieczeń połączenia na podstawie różnych warunków.


Udostępniać dane
Dowiesz się, jak szybko przekształcić Twój komputer w zaawansowany serwer plików. Nauczysz się konfigurować uprawnienia dostępu do danych i do udziału. Poznasz szczegóły udostępniania i zabezpieczania danych w sieci. Uruchomisz inspekcje dostępu do danych, założysz grupę robocza, skonfigurujesz poziom dostępu do komputera, udostępnisz w sieci drukarki i skonfigurujesz udostępnione biblioteki określonych przez Ciebie danych. Dodatkowo, poznasz działanie, skonfigurujesz i uruchomisz usługę BrenchCache przyśpieszająca dostęp do danych.


Skonfigurujesz dostęp zdalny (Remote Dektop, VPN, Direct Access)
Poznasz metody i narzędzia dostępu zdalnego, takie jak Pulpit Zdalny, nauczysz się nawiązywać połączenia i konfigurować swój komputer do przyjmowania szyfrowanych połączeń VPN i DirectAccess. Będziesz potrafił określać prawa i uprawnienia użytkowników łączących się zdalnie z Twoim Windows 7.


Zabezpieczysz system i skonfigurujesz powiadomienia i poświadczenia
(BitLocker, UAC, Menedżer Poświadczeń)

Dowiesz się, czym jest, jak działa i jak instalować i administrować szyfrowaniem dysku BitLocker, zadbasz o zapisane poświadczenia w systemie i poznasz reakcje oraz konfigurację systemu UAC.


Dowiesz się, jak monitorować, konfigurować wydajność,
uaktualniać i wykonywać kopie zapasowe w systemie Windows 7

Poznasz narzędzia monitorowania aktualnej kondycji systemu, jego składników, stabilności i wydajności. Nauczysz się automatycznie gromadzić te dane w regularnych odstępach czasu. Poznasz metody poprawiania działania i wydajności systemu. Zobaczysz, jak efektywnie prowadzić kopie zapasowe danych i całego stanu systemu, oraz jak możesz przywrócić cały system do działania nawet po uszkodzeniu dysku systemowego. Dowiesz się, jak przywracać poprzednie wersje plików po edycji za pomocą Volume Shadow Copy.
Cena: 207zł
Zamawiam
Kupuję przez Allegro